Historie

Golf Tour

Moto Hodkovičky 2007

Erpet Indoor Golf tour 2006/2007

Lapis Diamond Golf Tour 2006

Indoor Golf Tour 2005/06 - Erpet

Golf Tour 2005

Erpet Indoor Golf Tour 2004/2005

Golf Tour 2004

Erpet Indoor Golf Tour 2003/2004

Golf Tour 2003
 
 

Lady Paradise Golf Tour
Myšlenka uspořádat ryze ženské golfové turnaje dostala konkrétní podobu v prosinci roku 2002. Vedení Erpet golf centra tento nápad uvítalo a pomohlo nám jej uvést do života. Od začátku ledna se tedy pravidelně každé pondělí scházelo asi 30 golfistek, které si odehrály svůj malý turnaj a měly tak možnost treninku i v zimních měsících.
Po skončení zimní sezony se hráčky od dubna scházely v Golf clubu Praha, kde si v Motole každé pondělí odehrály turnaj na 9 jamek bez úpravy hcp avšak výsledky se započítávaly do celkového pořadí. Vyhlášení této Tour se odehrálo v Motole 29.9.2003 a při slavnostním večírku byly vyhlášeny vítězky ve všech kategoriích a také Golfová skokanka roku, t.j. hráčka, která si v průběhu této Tour nejvíce snížila svůj hcp. Celková vítězka Tour si odnesla domů kopii putovního poháru Presidenta Golf clubu Praha, a na originálu je již vytištěno první jméno ..... Při tomto večeru proběhla také tombola ve prospěch Nadace Hanuše Goldscheidera kdy jsme od firmy Siemens obdržely pračku jako hlavní cenu a výtěžek v ceně Kč 14.000,- byl předán zástupci této Nadace.
Souběžně s touto Tour probíhaly také velké turnaje na 18 jamek s úpravou hcp a odehrávaly se jednou měsíčně vždy na jiném hřišti. Hráčky tak měly možnost si změřit své síly na hřištích na Líšnici, Karlštejně, Konopišti, Cihelnách, Karlových Varech, také jsme si vyjely na turnaje do Kořence a Mariánských Lázní a jako poslední se odehrál turnaj na hřišti v Praze Motole. Každý turnaj měl velikou účast, vždy se jich zúčastnilo kolem 70 - 80 hráček, ceny byly vyhlašovány ve třech kategoriích a ohodnocovány až do 8 místa. Vždy po turnajích následuje tombola a tak vyhrát může skutečně každá hráčka. Celkem se všech našich turnajů zúčastnilo přes 160 hráček. Ve spolupráci s časopisem Fit pro život vychází od srpna průběžně články i s krásnými fotografiemi z turnajů.
Smyslem pořádání těchto turnajů je umožnit ženám hraní na různých hřištích, dát jim možnost si zahrát na turnajích a v neposlední řadě také sjednotit hráčky z různých klubů. Chtěly bychom posílit " ženský golf" a dokázat, že nejenom naši manželé, přátelé, kolegové a někdy i naši synové jsou v tomto sportu dobrými hráči, ale i my s nimi můžeme změřit své síly a vždy jednou za čas si udělat hezký den a zahrát si golf v milé společnosti a na hezkých hřištích.

Za Lady Paradise - Fit pro život Golf tour

Marcela Chrpová a Natálie Redková
 

Vyrobeno 2007 © Basservis.cz