Kategorie: Články

Turnaj dvojic v Benátkách nad Jizerou

V sobotu 25.6. dopoledne se sešli hráči různých věkových kategorií na turnaj dvojic, který tento klub pořádal společně s Lady Paradise. Každá z hráček mohla utvořit libovolnou dvojici a soutěžilo se systemem Texas scramble.


Výjimkou nebyly ani dětské flighty, se kterými dospělí měřili své síly. Počasí nám přálo, turnaj byl zábavný a vítězové se mohli těšit z krásných cen, které do turnaje věnovali firmy: Le Cygne Sportif, Ivana Kociánová - gef+s a Alena Vargová firma Monag. Vítězky dostaly mimo jiné také krásné talíře s golfovým motivem od předního výtvarníka z dílny v Liberci. Poháry pro vložené soutěže Nearest to pine a Longest Drive přivezla Lenka Budínová. Nearest to pine na těžké vodní jamce vyhrála Alena Tulpová a Longest Drive Ilona Syrovátková. Z mužů odpálil nejdále pan Jirák . Vítězkami turnaje se stala dvojice Lenka Budínová a Ilona Syrovátková, jako druhé se umístily Daniela Kostková a Magdalena Baumruková a na třetím místě skončila dětská dvojice Olivie Hütterová a Oliver Hawaz, kteří se umístili před ostatními dospělými. Byl to hezký den, který stojí za to si znovu v příští sezoně zopakovat. Hřiště v Benátkách se stále mění a budeme doufat, že v příštím roce si již zahrajeme i na další devítce.
V Benátkách se také uskuteční již druhá Golfová burza, a to v neděli 4. září, kdy je také den otevřených dveří s doprovodným sportovním programem a jsou pozváni jak všichni, kteří se Burzy chtějí zúčastnit a prodat svou nepotřebnou golfovou výbavu nebo věci, tak také i dodavatelé golfových potřeb.
Zveme všechny na tento den na naše hřiště, součástí programu je také 50% fee pro zájemce o hru.

Marcela Chrpová


load pdf Stáhnout článek v PDF formátu

print Formát pro tisk
ReklamaPARTNER
GENERALI ČESKÁ DISTRIBUCE
kontakt pan Josef ChrpaReklama


VYBRANÉ NOVINKY

Pozvánka na turnaj ATT GOLD OPEN GOLF TOUR 25. září v České Lípě

14.09.2021 | Články

Další turnaj naší tour odehrajeme v sobotu 25.září na krásném novém hřišti ČESKÁ LÍPA . Startujeme ze dvou jamek od 10.00 hodin. Po celý turnaj bude o naše hráče postaráno občerstvením před hrou i obědem po hře, včetně ochutnávky portského, scotch whisky. Nebude chybět ani sladká tečka od spol. PRAŽSKÁ ČOKOLÁDA. Speciální ceny si pro nás připravila také společnost PROQUIP, výrobce golfového oblečení. Zveme všechny hráče, aby se na náš další turnaj přihlásili.

Pozvánka na turnaj TT GOLD OPEN TOUR na Albatrosu

16.07.2021 | Články

Ve čtvrtek 15.července hrajeme náš další turnaj na prestižním hřišti ALBATROS . Vracíme se sem po několika letech v době, kdy se hřiště připravuje na letošní CZECH MASTERS, a tak se určitě můžeme těšit na skvělou kvalitu a podmínky. Startujeme z jedné jamky od 10.00 hodin Po celý turnaj bude o naše hráče postaráno jak pitným režimem včetně ochutnávky portského, scotch whisky a také občerstvení pro hráče před a po hře. Nebude chybět ani sladká tečka od spol. PRAŽSKÁ ČOKOLÁDA, a určitě potkáte i veselý vozík s ochutnávkou PROSSECCO.

Pozor změna termínu prvního turnaje v Berouně

19.04.2021 | Články

Z důvodu nových vládních opatření COVID 19 jsme museli zrušit termín turnaje v Berouně, který se měl konat 20.dubna. Termín turnaje jsme posunuli o dva týdny, takže náhradní termín a zároveň i zahájení naši ATT GOLF TOUR bude 4.května v úterý na hřišti BEROUN. Na tento nový termín se můžete přihlásit zde na našich stránkách. Omlouváme se všem, kteří se stejně jako my všichni na tento dubnový turnaj těšili. Věřím, že v květnu bude již situace příznivější. Marcela Chrpová – organizátorka tour

Zakončení sezony 2020 a výsledky naší tour

01.04.2021 | Články

V říjnu jsme v Berouně odehráli poslední turnaj do našeho žebříčku a zároveň vyhlásili vítěze celé tour.

Pozvánka na poslední možnost hry – BEROUN 21.10.2020

16.10.2020 | Články

V rámci povolení individuální hry si mohou hráči zahrát na výpočet hcp jako „nesoutěžního výsledku“. Nejedná se o turnaj, a proto není žádné vyhlášení ani rozdávání cen po turnaji. Hráči musí dodržovat povinné odstupy, nošení roušek a veškeré podmínky vydané Vládou ČR k situaci nákazy Covid 19.