Kategorie: Články

LADY PARADISE – LAPIS DIAMOND GOLF TOUR A P Ř Á T E L É . . .

Zataženo a nevlídno – tak přivítalo po ránu počasí všechny, kteří se sjížděli v neděli 20.8. do Astoria Golf Clubu Cihelny na další z turnajů naší LADY PARADISE – LAPIS DIAMOND GOLF TOUR.


Jako jediný z celé serie byl tento turnaj výjimečný tím, že zde mohli startovat i muži z řad manželů a přátel našich hráček. Nakonec se zde i přes nepřízeň počasí sešlo ve čtyřech kategoriích 64 hráček a ve třech kategoriích 39 mužů Od rána byl připraven specielní golfový trenažér, který zde instaloval pan Sikmund z firmy DARS. Na tomto trenažeru jsme mohli využít rozehrání před turnajem. Všichni přítomní dostali hned u registrace jako dárek balení 3 míčů značky Callawey, jež nám věnovala ING Bank, zastoupená na tomto turnaji generálním ředitelem panem Rolfem Zweepem. Ale největší překvapení nám připravila naše spoluhráčka Milena Veselá a bylo to obrovské plátno umístěné před klubovnou, na němž se promítaly fotografie z našich turnajů a DVD z turnaje v Mariánských Lázních. I zde byl přítomen kameraman z jejich firmy ProMoPro, který průběh turnaje a hráče natáčel a hned po ukončení turnaje jsme se všichni v klubovně mohli pozorovat při hře jak venku na plátně tak i na všech obrazovkách uvnitř klubovny. Počasí se sice dopoledne trochu umoudřilo, ale při dohrávání poslední jamky přišel vytrvalý déšť i bouřka.

Přesto byla jak nálada tak i výsledky velmi hezké a všichni přítomní mohli využít bohatého doprovodného programu, který byl pro ně připraven. Hlavně dámy, které docházely již v dešti využily služeb a umění přítomných kadeřníků ze studia Elli visage na Černém Mostě, kteří mnoha z nás vylepšili účes a doporučili vlasovou kosmetiku Schwarzkopf Proffesional. Ty odvážnější vyzkoušely i nové střihy a ostatní zkusily alespoň možnosti úpravy účesu. Již několikrát jsme měly na našich turnajích francouzskou kosmetiku T.LeClerk, zastoupenou panem Rudičem, který již také rozšířil řady golfistů a tomuto sportu propadl. Vizážista této firmy líčil přítomné dámy a hned u vedlejšího stolku byla připravena i manikura. Nechyběly ani zástupkyně plastické chirurgie PEM v Praze 6 spolu s Mudr. Kučerou, který vylosoval Kartu krásy v hodnotě 5.000,- Kč. Výstavku kožených modelů, značky RSIMEK, které přivezla paní Kopalová nešlo přehlédnout, a určitě budeme mít ještě možnost jejich modely vidět při plánované modní přehlídce, a nebo v pasáži Černá Růže v prodejně kosmetiky T.LeClerk Madeleine, kde jsou také vystaveny. Přestože čekání na výsledky bylo poněkud dlouhé protože stále vznikaly problémy s připojením na internetový server, díky všem těmto našim partnerům se to dalo vydržet. Jako na každém turnaji i zde byly vystaveny šperky věnované firmou Lapis Diamond Centrum v Praze 5 do všech turnajů naší Tour. Ještě zbývá jedna serie pro vítězky turnaje na Konopišti a hlavní – exklusivní serie šperků pro vítězky celkové Motol Golf Tour.

Výsledky jednotlivých kategorií :

V mužské kategorii 0 –18, která se hrála na rány zvítězil Pavel Pilip, následovaný těsně jen o jednu ránu Philipem Ruchetonem a jako třetí se umístil Roman Komárek.

Ve stejné kategorii, ale ženy zvítězila Martina Mannová, za ní jako druhá se umístila Daniela Kostková (se stejným počtem ran, ale rozhodovala druhá devítka) a jako třetí skončila Jana Hlaváčková jun.

muži :
kat. 18,1 – 28 : l. Vašíček Radek, 2. Šnajdr Ivan . Broekhuisen Hans.
kat. 37 – 54: 1. Grieb Jürgen, 2. Derhy Nathan , 3. Voigts Michal

ženy:
18,1 – 28: 1. Černá Jana, 2. Voigtsová Miroslava, 3. Březinová Iva
28,1 – 36: 1. Švehlová Lenka, 2. Pšeničková Hana, 3. Štroufová Mirka
37 – 54: 1. Souček Magdalena, 2. Soukupová Lenka, 3. Peschková Stanislava

Určitě to byl pro všechny příjemný den prožitý ve společnosti svých nejbližších a přátel a také se líbily krásné ceny – pro vítěze v mužské mistrovské kat. luxusní kravata Hermés a v ženské mistrovské kat. zlatý šperk od firmy Lapis Diamond a mnoho jiných krásných cen od našich partnerů : T.LeClerk, Schwarzkopf Professional, ING Bank, DARS, Imeeden, Jan Janda Interiery, a našich spoluhráček: Líby Vojáčkové a Larysy Holcapfelové, dále dovozce portugalských vín pana Matloviče a pana Klubala z Romantic Hotels (U Páva, U krále Karla v Praze a hotelu Ritz v Brně). Všem těmto našim partnerům a přátelům za věnované ceny děkujeme.

Děkujeme také majitelům a vedení Astoria Golf Clubu Cihelny za perfektní spolupráci při poskytnutí tohoto hřiště pro náš turnaj a náš dík patří i zaměstnancům klubu, kteří se o nás po celou dobu pečlivě starali.

Již dnes se můžeme těšit na podobný turnaj v příštím roce v přibližně stejném termínu opět zde na tomto krásném hřišti.

Další ze serie našich turnajů se odehraje v pondělí 18. září na Konopišti, a stále ještě pokračuje naše Motolská Golf Tour, jejíž poslední turnaj se odehrává v pondělí 9. října a do té doby mají ještě všechny hráčky možnost vylepšit své výsledky.

Za Lady Paradise Golf Tour :

Marcela Chrpová

[Kliknutím fotografii zvětšíte] [Kliknutím fotografii zvětšíte] [Kliknutím fotografii zvětšíte] [Kliknutím fotografii zvětšíte]
[Kliknutím fotografii zvětšíte] [Kliknutím fotografii zvětšíte] [Kliknutím fotografii zvětšíte]
[Kliknutím fotografii zvětšíte] [Kliknutím fotografii zvětšíte] [Kliknutím fotografii zvětšíte]

load pdf Stáhnout článek v PDF formátu

print Formát pro tisk
ReklamaPARTNER
GENERALI ČESKÁ DISTRIBUCE
kontakt pan Josef ChrpaReklama


VYBRANÉ NOVINKY

Pozvánka na turnaj ATT GOLD OPEN GOLF TOUR 25. září v České Lípě

14.09.2021 | Články

Další turnaj naší tour odehrajeme v sobotu 25.září na krásném novém hřišti ČESKÁ LÍPA . Startujeme ze dvou jamek od 10.00 hodin. Po celý turnaj bude o naše hráče postaráno občerstvením před hrou i obědem po hře, včetně ochutnávky portského, scotch whisky. Nebude chybět ani sladká tečka od spol. PRAŽSKÁ ČOKOLÁDA. Speciální ceny si pro nás připravila také společnost PROQUIP, výrobce golfového oblečení. Zveme všechny hráče, aby se na náš další turnaj přihlásili.

Pozvánka na turnaj TT GOLD OPEN TOUR na Albatrosu

16.07.2021 | Články

Ve čtvrtek 15.července hrajeme náš další turnaj na prestižním hřišti ALBATROS . Vracíme se sem po několika letech v době, kdy se hřiště připravuje na letošní CZECH MASTERS, a tak se určitě můžeme těšit na skvělou kvalitu a podmínky. Startujeme z jedné jamky od 10.00 hodin Po celý turnaj bude o naše hráče postaráno jak pitným režimem včetně ochutnávky portského, scotch whisky a také občerstvení pro hráče před a po hře. Nebude chybět ani sladká tečka od spol. PRAŽSKÁ ČOKOLÁDA, a určitě potkáte i veselý vozík s ochutnávkou PROSSECCO.

Pozor změna termínu prvního turnaje v Berouně

19.04.2021 | Články

Z důvodu nových vládních opatření COVID 19 jsme museli zrušit termín turnaje v Berouně, který se měl konat 20.dubna. Termín turnaje jsme posunuli o dva týdny, takže náhradní termín a zároveň i zahájení naši ATT GOLF TOUR bude 4.května v úterý na hřišti BEROUN. Na tento nový termín se můžete přihlásit zde na našich stránkách. Omlouváme se všem, kteří se stejně jako my všichni na tento dubnový turnaj těšili. Věřím, že v květnu bude již situace příznivější. Marcela Chrpová – organizátorka tour

Zakončení sezony 2020 a výsledky naší tour

01.04.2021 | Články

V říjnu jsme v Berouně odehráli poslední turnaj do našeho žebříčku a zároveň vyhlásili vítěze celé tour.

Pozvánka na poslední možnost hry – BEROUN 21.10.2020

16.10.2020 | Články

V rámci povolení individuální hry si mohou hráči zahrát na výpočet hcp jako „nesoutěžního výsledku“. Nejedná se o turnaj, a proto není žádné vyhlášení ani rozdávání cen po turnaji. Hráči musí dodržovat povinné odstupy, nošení roušek a veškeré podmínky vydané Vládou ČR k situaci nákazy Covid 19.