Kategorie: Titulka, Články

Pozvánka na poslední možnost hry – BEROUN 21.10.2020

V rámci povolení individuální hry si mohou hráči zahrát na výpočet hcp jako „nesoutěžního výsledku“. Nejedná se o turnaj, a proto není žádné vyhlášení ani rozdávání cen po turnaji. Hráči musí dodržovat povinné odstupy, nošení roušek a veškeré podmínky vydané Vládou ČR k situaci nákazy Covid 19.


Středa 21.10.2020

POSTUPNÝ START od 9.30 hod.,
v případě většího počtu přihlášených hráčů bude start ze dvou jamek.

Cena:
1.500,- Kč (fee,startovné + občerstvení) všichni hráči bez členství v G.C.  Beroun
500,- Kč  (občerstvení+ startovné) hráči G.C. Beroun
1.300,- Kč  (fee,startovné + občerstvení) registrované členky CLGA

V rámci povolení individuální hry si mohou hráči zahrát na výpočet hcp jako „nesoutěžního výsledku“.  Nejedná se o turnaj, a proto není žádné vyhlášení ani rozdávání cen po turnaji. Hráči musí dodržovat povinné odstupy, nošení roušek a veškeré podmínky vydané Vládou ČR k situaci nákazy Covid 19. Hráči se mohou pohybovat ve venkovních prostorech klubu na terase s dodržením povinných odstupů a s dodržením podmínky ve skupinách po čtyřech osobách. Veškeré občerstvení, které se bude podávat, dostanou hráči výdejem z okénka restaurace.

  • Akreditace a snídaně  bude připravena  na terase klubovny od 8 hodin – platbu prosíme v hotovosti
  • Při registraci obdrží každý hráč dárek od spol. LIKOR – malá lahvička portského, vouchery na odběr zboží s téměř 50 % slevou na internetové shopu  UNDER ARMOUR  a dárkový balíček od spol. ČESKÁ ČOKOLÁDA
  • V rámci stravování je pro hráče připravena snídaně (výběr: káva nebo čaj, párek v rohlíku nebo sekaná v housce, polévka), svačina do bagu (sandwich,banán,jablko,kobliha,voda), oběd (výběr ze tří jídel dle denního menu)
  • Své výsledky naleznou hráči po hře  na serveru cgf v sekci "nesoutěžní výsledky".

Info, dotazy: Marcela Chrpová - pořadatel, attgolftour.chrpova@golflady.cz,
Tel: +420 737 287 288


load pdf Stáhnout článek v PDF formátu

print Formát pro tisk
Reklama


VYBRANÉ NOVINKY

Pozvánka na poslední možnost hry – BEROUN 21.10.2020

16.10.2020 | Články

V rámci povolení individuální hry si mohou hráči zahrát na výpočet hcp jako „nesoutěžního výsledku“. Nejedná se o turnaj, a proto není žádné vyhlášení ani rozdávání cen po turnaji. Hráči musí dodržovat povinné odstupy, nošení roušek a veškeré podmínky vydané Vládou ČR k situaci nákazy Covid 19.

Pozvánka turnaj KARLŠTEJN – 18.9.2020

09.09.2020 | Články

Zveme vás na náš další turnaj, který se odehraje na Karlštejně v pátek 18.září. Tento turnaj je v našem kalendáři uveden jako LUCKY DOUBLE, což znamená, že do celkových výsledků o týdenní pobyt v tureckém Beleku s golfem od CK Snail Travel budeme počítat z tohoto turnaje navíc dvojitý počet netto stabl. bodů.

CZECH LADIES GOLF ASSOCIATION obnovuje svou činnost

21.08.2020 | Články

Po delší přestávce se vracíme k našim dřívějším čistě dámským turnajům, které mnoho z nás již dříve hrálo i pod hlavičkou LADY PARADISE – FIT PRO ŽIVOT GOLF TOUR nebo přímo pod hlavičkou CLGA. Novým sídlem CLGA se stal prestižní GOLF CLUB BEROUN, který bude hostit již příští týden LADIES EUROPIAN TOUR 2020. Naše hráčky si budou moci toto krásné hřiště zahrát za dva dny po skončení LET při stejných podmínkách jako nejlepší golfistky dnešní doby doby včetně Kláry Spilkové. Tento turnaj se koná v Berouně v úterý 2.září za velmi výhodných podmínek. Přihlášení na turnaj zde a nebo přímo na serveru cgf.cz.

Další turnaj ATT GOLD OPEN TOUR

21.08.2020 | Články

odehrajeme již 30.srpna v neděli na Zbraslavi! Bohužel předem naplánované hřiště VINOŘ stále ještě není v provozu a proto je změna. Věříme, že k dobrému – hřiště je stále ve velmi dobré kondici a velkou výhodou je také je jeho blízkost pro mnohé naše hráče.

Zájezd do Rakouska – HOTEL DILLY

25.05.2020 | Články

Dovoluji si Vám nabídnout příjemný zájezd spojený s malým golfovým turnajem v Rakousku. Nabízíme Vám termín koncem června, kdy si můžete dopřát víkend i s celou svou rodinou. Jedná se o špičkový Dilly **** Wellness hotel ve Windischgarstenu, vzdálený od Prahy cca 350 km směr Linec.

Informace a pozvánka - Turnaj Dýšina 28.5.2020

25.05.2020 | Články

I v této tour budeme soutěžit o nejlepšího golfistu a golfistku našich turnajů, každý z nich získá týdenní pobyt s golfem v hotelu Sirene v tureckém Beleku od CK Snail Travel International.